Керівництво Диканської селищної ради

Товстій Валерій Володимирович
селищний голова

Біографічна довідка

Народився 28 квітня 1959 року в с. Кратова Говтва Диканського району Полтавської області. Освіта – базова вища. В 1979 році закінчив Полтавський електротехнічний технікум за спеціальністю «Електроосвітлювальні прибори і установки». У 1979-1981 роках проходив строкову військову службу в Радянській Армії.
Трудову діяльність розпочав у 1979 році. Працював на різних посадах на таких підприємствах:  Полтавський завод ГРЛ, Диканська виробнича дільниця Полтавського молокозаводу, Диканське МУГГ, КНПП «фірма «Факел», Диканський РЕМ ДАЕК «Полтаваобленерго», ППФ «Візит».
У жовтні 2010 року обраний Диканським селищним головою. В жовтні 2015 року повторно обраний на дану посаду, де працює по сьогоднішній день.
Одружений, має двох доньок, трьох онуків.

Россоха Олег Миколайович
заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Біографічна довідка

Народився 29 жовтня 1974 року в смт. Диканька Полтавської області. Освіта – вища. В 1994 році закінчив Хорольський агропромисловий коледж, в 1997 році – Харківський державний технічний університет сільського господарства за спеціальністю «Механізація сільського господарства». У 1998-1999 роках проходив строкову військову службу у Збройних Силах України.
Трудову діяльність розпочав у 1990 році. Працював на різних посадах в Диканському РТП, Диканській селищній раді.
З червня 2000 року – на посаді заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Диканської селищної ради, де працює по сьогоднішній день.
Одружений, має двох доньок.

Богачова Наталія Василівна
секретар селищної ради

Біографічна довідка

Народилася 8 грудня 1972 року в смт. Диканька Полтавської області. Освіта – вища. В 1994 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання», в 2008 році – Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління».
Трудову діяльність розпочала у 1994 році. Працювала на різних посадах у Диканській загальноосвітній школі І ступеня, пізніше – у Диканському навчально-виховному комплексі ім. М.В. Гоголя.
У квітні 2002 року  обрана секретарем Диканської селищної ради. У квітні 2006 року, листопаді 2010 року та листопаді 2015 року повторно обрана на дану посаду, де працює по сьогоднішній день.
Одружена, має доньку та сина.

Нагайник Світлана Борисівна
головний бухгалтер

Біографічна довідка

Народилася 10 березня 1971 року в смт. Семенівка Полтавської області. Освіта – вища. В 1994 році закінчила Полтавський кооперативний технікум, в 2015 році – Полтавський університет економіки і торгівлі за спеціальністю «Облік і аудит».
Трудову діяльність розпочала у 1987 році. Працювала на різних посадах на таких підприємствах: Семенівський хлібокомбінат, Семенівська середня школа № 2, Семенівська райспоживспілка, Семенівський цукровий завод, Весело-Подільський ХПП.
З лютого 2001 року – на посаді бухгалтера централізованої бухгалтерії Диканської селищної ради, з березня 2011 року – головний бухгалтер Диканської селищної ради, де працює по сьогоднішній день.
Одружена, має двох доньок.