18.05.2018 року о 16.00 год. в Диканському районному будинку культури відбулися громадські слухання з порядком денним:

1. Про обговорення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальної громади Диканської селищної ради та територіальних громад Андріївської сільської ради, Балясненської сільської ради, Байрацької сільської ради, Дібрівської сільської ради, Великобудищанської сільської ради, Великорудківської сільської ради, Водянобалківської сільської ради, Нелюбівської сільської ради, Надеждинської сільської ради, Орданівської сільської ради, Петро-Давидівської сільської ради, Стасівської сільської ради Диканського району в Диканську селищну територіальну громаду з адміністративним центром – смт. Диканька.

Протокол громадських слухань