Привітання Диканської селищної ради

Шановні диканчани! Дорогі земляки!

Від імені селищної ради та її виконавчого комітету, від себе особисто вітаю всіх диканчан з 74-ю річницею визволення Диканьки від німецько-фашистських загарбників та Днем селища.

День Диканьки - завжди хвилююча подія для її мешканців, свято улюблене і шановане. Усі досягнення, якими багате наше селище, складаються з вашої щоденної праці, знань і талантів, дорогі земляки. Слова глибокої вдячності всім, хто сьогодні сприяє розвитку Диканьки, робить значний внесок у роботу промислових підприємств, установ освіти, культури, спорту, охорони здоров’я.

74 роки тому на нашу землю прийшов довгоочікуваний мир, за який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну – життя. Ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, тим, хто загинув, визволяючи наш рідний край від нацистських окупантів.

Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу. Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму. Ми пишаємося вами – своїми істинними героями і нинішніми захисниками України, які стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів.

У цей святковий день бажаємо всім диканчанам здоров'я, добробуту, мирного неба, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.
Нехай квітне і розвивається наша рідна Диканька, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

З найкращими побажаннями,

селищний голова Валерій Товстій.