Склад виконавчого комітету Диканської селищної ради

1. Товстій Валерій Володимирович - селищний голова.
  2. Россоха Олег Миколайович - заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  3. Богачова Наталія Василівна - секретар селищної ради.
  4. Кудінова Ірина Миколаївна - начальник служби в справах сім’ї Диканської райдержадміністрації.
  5. Фесенко Євгеній Миколайович - начальник фінансового управління Диканської райдержадміністрації.
  6. Півень Юлія Василівна - начальник центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
  7. Звягольська Наталія Миколаївна – начальник відділу архітектури,  містобудування та житлово-комунального господарства Диканської райдержадміністрації.
  8. Кокоєва Ганна Гаврилівна – приватний підприємець.
  9. Терещенко Віктор Григорович – начальник Диканського комбінату комунальних підприємств.
  10. Черкаська Ірина Сергіївна – директор регіонального ландшафтного парку «Диканський».
  11. Овсій Галина Андріївна – приватний підприємець.